7/19/11

JAZDA!Jak zawsze opóżniony, wrzucam zajawke Jazdy, projektu ,który ujrzal swiatlo na festiwalu komiksowa warszawa i byl tam rozdawany za darmo. kolorowalem tam 3 stronice ktore narysowal Bele , znany chyba najbardziej ze swojego The Movie. Scenariusz pisal Jan Mazur. Recenzje calego projektu mozecie sobie przeczytac o tutaj.

Jest tez wystawa, na ktorej mozna obejrzec obrazki z tej antologii.Troche slabo ze nikt mi nawet nie powiedzial ze taka impreza bedzie miala miejsce. Nie zrozumncie mnie zle,fajnie ze rzeczy w ktorych w taki czy inny sposob umoczylem pysiora wisza sobie i ludzie moga ogladac. Niechce byc jakims jeczyhujkiem ale jednak fajnie by bylo o tym wiedziec. Sa tez tam jakies plansze z Tainted i tez nawet niewiem czy pokolorowane przezemnie historyjki wisza czy nie.

Tak czy inaczej tutaj relacja a tutaj fotorelacja

Pamietajcie tez zeby lubic facebookowa strone Love bunny

4 comments:

r. sienicki said...

A to czuje się nieco odpowiedzialny. Nie ja odpowiadałem za wybór materiałów i organizację wystawy, ale ja składałem do druku plansze, więc wiedziałem kto idzie na wystawę. Zapomniałem wspomnieć ludziom. Przepraszam :(

SStefania said...

Mam i bardzo lubię :) Właśnie stamtąd skojarzyłam Szanownego Gospodarza gdy dostałam niedawno link do tego bloga od znajomego i jestem bardzo zadowolona :)

jaszczu said...

Joł,

z "Tainted" jest tylko historyjka kolorowana przez Ewę.

Jaszczu

Véronique B. said...

i love bunny!